Je verblijft in het Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe. Het hotel bevindt zich midden op de Veluwe waar je drie dagen kunt genieten van deze prachtige natuur. De rondslingerende wandel-, fiets- en ruiterpaden bieden voldoende vertier voor iedere natuurliefhebber. Wil je er een dagje op uit? Ga dan lekker shoppen in Apeldoorn of bezoek het Dolfinarium in Harderwijk. Cultuurliefhebbers kunnen terecht bij het Kröller Müller museum.
Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe ligt midden in het Speulder- en Sprielderbos, de ideale uitvalsbasis voor onbegrensde fiets- en wandeltochten in het grootste aaneengesloten natuurgebied van Nederland. Alle comfortabele en zonnige terraskamers liggen op de begane grond, in twee vrijstaande gebouwen. Je hoeft alleen de deuren open te slaan om vanaf je eigen terras te genieten van de Veluwe. De kamers zijn voorzien van een badkamer met douche en toilet, televisie en telefoon. In de hotelkamers is het niet toegestaan te roken. Alle terraskamers beschikken over 2 losse bedden. In restaurant ‘De Seizoenen’ kun je ’s ochtends genieten van het ontbijtbuffet en ’s avonds kun je hier terecht voor het diner. In het ‘Grand Café Royal’ kun je terecht voor de lunch en ’s avonds voor een à la carte diner. Je kunt er ook voor kiezen na afloop van het diner een borreltje te drinken op het terras van het hotel.
Het Speulder- en Sprielderbos is één van de oudste bossen van Nederland. Geniet van de mooie uitzichten, bijzondere bomen en alle dieren in het wild.
Midden in de natuur van de Veluwe ligt Sauna Drôme. Traditionele Finse houten sauna’s, omsloten door dennenbomen en gelegen aan bosmeren, geven u de authentieke Finse beleving.
Hier vind je meer dan 1750 verschillende soorten bieren. Ook een rondleiding door de brouwerij is zeker de moeite waard!
Staverden is officieel de kleinste stad van Nederland, ooit had de Graaf grootse plannen met dit landgoed, helaas kwam hij niet verder dan de bouw van het kasteel en een aantal bijgebouwen.
De havenstad Harderwijk is een bruisende plek op de Veluwe. Maak een mooie stadswandeling, winkel in de knusse winkelstraat of strijk neer op een gezellig terrasje.
Tot 1975 was Paleis het Loo het thuis van de 'royals'. Nu is het één van de bekendste musea van ons land. In 2022 kreeg Het Loo een flinke opknapbeurt. Verder is Apeldoorn een stad omgeven door bossen en heidevelden. Hier vind je vele wandel- en fietspaden in de omgeving. Stap op de fiets om de nieuwe Royal Ride uit te proberen, die voert langs koninklijke locaties in en rond Apeldoorn. Het centrum van Apeldoorn heeft een gevarieerd winkelaanbod.
€ 15,00 per hond per nacht
Ja, op aanvraag
Ja
Geen
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 3.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.