Art Inn Hotel Dinslaken ***
Bahnhofsplatz 9
46535 Dinslaken, Duitsland
23 kamers
Art Inn Hotel Dinslaken ligt in de Duitse stad Dinslaken. Het 3-sterren niet-roken hotel ligt op enkele seconden lopen van station Dinslaken. Het zonneterras en de tuin bieden u de perfecte ontspanningsmogelijkheden. In het café laat u zich verrassen door huisgemaakte koffiespecialiteiten. Wilt u de omgeving van Dinslaken verkennen? Dan huurt u fietsen bij het hotel. U maakt gratis gebruik van de parkeerplaats.
De stijlvolle kamers van Art Inn Hotel Dinslaken zijn voorzien van flatscreen televisie, gratis draadloos internet, bureau, zitje en een badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn.
Art Inn Hotel Dinslaken ligt nabij het mooie natuurgebied Niederrhein. Hier maakt u bijzonder mooie wandelingen langs vele rivieren en uitgestrekte landschappen. Avonturiers kanoën over de rivieren. Bezoekt u liever theaters of cabarets? Dan is dit ook mogelijk in Dinslaken. Op 20 autominuten bent u in het overdekt winkelcentrum van Oberhausen. Dit is voor de echte shoppers een echte must. Hier zijn eindeloos veel winkels en restaurants in een onder een dak. Een spectaculair dagje uit beleeft u in Moviepark. U bent hier al binnen een klein halfuur vanuit Dinslaken. Afstand vanaf Utrecht: 150km.
Foto's Art Inn Hotel Dinslaken
Beschikbaarheid Art Inn Hotel Dinslaken
Details Art Inn Hotel Dinslaken
- Draadloos internet
- Huisdier toegestaan
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Kinderen t/m 11 jaar gratis
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Alleen niet roken kamers
- Fietsverhuur
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 11.00 uur.
- Het hotel beschikt over een restaurant. Deze is geopend op maandag t/m vrijdag van 06.00 tot 22.00 uur en op zaterdag en zondag vanaf 07.00 t/m 19.00 uur.
- Indien u een kamer met 2 aparte bedden wenst is dit op aanvraag. Dit kan niet gegarandeerd worden.
- Bij dit hotel kan 1 kind t/m 11 jaar gratis op de kamer van de ouders verblijven.
- Om ervoor te zorgen dat er iemand aanwezig is om u te verwelkomen in het hotel verzoeken wij u minimaal één dag van te voren uw verwachte aankomsttijd door te geven aan het hotel.
- U kunt van 1 maart t/m 31 oktober fietsen huren bij het hotel voor EUR 9,- per persoon per dag.
- Bij winters weer zijn in veel landen waaronder Duitsland winterbanden verplicht. Het niet gebruiken van winterbanden (en/of sneeuwkettingen) kan niet alleen een boete tot gevolg hebben, maar is bij schade ook van invloed op uw aansprakelijkheid. Informeer naar de richtlijnen bij uw eigen autoverzekering voordat u op reis gaat.
- In een aantal Duitse steden is het verplicht uw auto van een milieusticker te voorzien. Rijdt u door een Umweltzone zonder sticker, dan loopt u het risico op een boete. Niet alle auto's komen in aanmerking voor een milieusticker. Raadpleeg voor het reserveren http://www.milieusticker.eu .
- Parkeren
- Draadloos internet
- Flesje water op de kamer op dag van aankomst


