Stationsplein 29,
6512 ABNijmegen,
Nederland (Kamers: 104) Op loopafstand van het historische centrum
Het moderne 4-sterren hotel Mercure Hotel Nijmegen Centre ligt op loopafstand van het gezellige stadscentrum van Nijmegen. U kunt in het hotel terecht voor diverse fiets- en wandelroutes en een infomap met de leukste winkeladresjes. Of ontspan lekker in de sauna.
De kamers van Mercure Hotel Nijmegen Centre beschikken over een televisie, telefoon, airconditioning, minibar en een badkamer met bad, douche, toilet en föhn.
Nijmegen heeft haar bezoekers veel te bieden: een gezellig centrum, de Schouwburg, winkels, knusse restaurantjes en het Kronenburgerpark. U komt overal Romeinse resten tegen die de geschiedenis van Nijmegen tekenen. Voor een interessant museumbezoek gaat u naar het Natuurmuseum Nijmegen of het Nijmeegs Volkenkundig Museum.
Faciliteiten
Algemeen
Hotel heeft 104 kamers
Bar
Bewust op reis accommodatie
Parkeren tegen betaling
Kamer
Airconditioning in kamer
Actief & Wellness
Fietsverhuur
Golfbaan binnen 10 km
Populair
Huisdier toegestaan
Restaurant
Sauna
WiFi
Gratis extra's
Toegangskaarten voor casino
Wandelroute
Fietsroute
(Stads) Plattegrond
WiFi
Belangrijk
De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
Sorry, het gezochte hotel is helaas niet beschikbaar. Klik hier voor alternatieven in de buurt
8.7
5 Beoordelingen
Onderstaande beoordelingen zijn de meest recente beoordelingen met een tip of opmerking.
Vanwege Covid-19 hebben wij tussen 13 maart en 2 juni geen beoordelingsverzoeken verzonden.
9.0
Anoniem
- Stel (50+)
-
"Goed opgeleid personeel, klantvriendelijk en behulpzaam."
Tip: Nijmegen is een mooie stad. Het hotel is vlakbij van het Centraal station van de NS en ook op loopafstand van het Winkelcentrum. Goede eetgelegenheid te vinden in het centrum, zoals Pinoccio en Restaurant Peking. Het winkelpersoneel in de winkels zijn behulpzaam en klantvriendelijk.
8.6
T. Kleine
- Stel (50-)
-
"Nvt"
Tip: Lekker shoppen, lunchen en wat drinken, bezoek brouwerij De Hemel, wandeliing door het park (waar een oude burcht etc staat) en even kijken bij de rivier
8.5
Anoniem
- Stel (50+)
-
"Geen"
Tip: Naast het station gelegen. Mooie centrale plek van restaurants en centrum