Zin in een uitje naar Bourgondisch Maastricht? Hotel d'Orangerie is hiervoor uitstekend geschikt. Het hotel is gevestigd in een sfeervol pand direct aan de Maas en beschikt over een café en WiFi. Je wordt verwelkomt met een stukje Limburgse vlaai, koffie/thee of een glaasje wijn/bier met schaaltje olijfjes. Tevens biedt het hotel parkeermogelijkheid tegen betaling.
De kamers van Hotel d'Orangerie zijn ingericht in een combinatie van homestyle met een touch van antiek en zijn voorzien van bad of douche, toilet, telefoon, flatscreen televisie, gratis WiFi en een Nespresso Coffee Corner.
Vanuit Hotel d'Orangerie bereik je het centrum van Bourgondisch Maastricht in een handomdraai. Urenlang struinen door de historische winkelstraten, shoppen in de chique boetieks, een museum bezoeken... deze stad heeft eindeloos veel te bieden.