Middenweg 7,
7351 BAHoenderloo,
Nederland (Kamers: 6) Knus hotel op slechts 100m van het Nationaal Park Hoge Veluwe
Herberg De Boer'nkinkel ligt in Hoenderloo en grenst aan het Nationaal Park de Hoge Veluwe. Ideaal dus om van de natuur te genieten. In het restaurant geniet u van een heerlijk ontbijt en bent u tevens 's middags en 's avonds van harte welkom om van de kaart te proeven. De gerechten zijn veelal streek- en seizoensgebonden. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras. Laat de dagelijkse drukte achter u en verwen uzelf met een weekend onthaasten in een rustige en groene omgeving.
De kamers van Herberg De Boer'nkinkel zijn voorzien van televisie, gratis draadloos internet en een badkamer met douche, toilet en een föhn.
Gelegen in Hoenderloo is Herberg De Boer'nkinkel een perfect vertrekpunt voor het maken van uitstapjes. Plan een dagje naar het Nationaal Park de Hoge Veluwe, de ingang ligt op ca. 100m van het hotel. Gaat u wandelen of fietsen? Op bepaalde plekken vindt u de zogenoemde witte fietsen waar u gratis gebruik van mag maken binnen het park. U vindt er ook het wereldberoemde Kröller-Müller Museum, een groot restaurant met speeltuin en een ondergronds museum. Andere mogelijkheden voor een dagje uit zijn Paleis Het Loo, Burgers' Zoo en Pretpark Koningin Juliana Toren. En wat dacht u van een middag shoppen in Arnhem of Apeldoorn? Kortom, er is genoeg te doen voor jong en oud!
Faciliteiten
Algemeen
Hotel heeft 6 kamers
Bar
Huisdier niet toegestaan
Lift niet aanwezig
Actief & Wellness
Golfbaan binnen 10 km
Populair
Betalen bij aankomst hotel
Max. 1 extra bed mogelijk
Parkeren gratis
Restaurant
WiFi
Kamer
Alleen niet roken kamers
Alleen kamers met 2 aparte bedden
Gratis extra's
Parkeren
Internet
Belangrijk
De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.