Rue de Bitche 6,
67000Straatsburg,
Frankrijk (Kamers: 110) Op 1,5km van het Europees parlement, op 15 loopminuten van het centrum
Cap Europe Appart'hotel ligt op slechts 15 minuten loopafstand van het centrum van de zowel Duitse als Franse stad Straatsburg. Het hotel beschikt over een restaurant waar u geniet van uw ontbijt. Er is betaalde parkeergelegenheid aanwezig. De receptie is doordeweeks geopend tot middernacht en in het weekend tot 22.00 uur. In het hotel kunt u gebruik maken van draadloos internet (gratis). Goed om te weten: vlakbij het hotel bevindt zich een tramhalte. De tramlijnen B en E brengen u langs een groot aantal mooie bezienswaardigheden in Straatsburg.
U verblijft in Cap Europe Appart'hotel in tweepersoonskamers. Deze zijn voorzien van televisie, wekservice, draadloos internet, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche en toilet.
Op slechts 1,5km afstand van Cap Europe Appart'hotel ligt het Europees Parlementsgebouw van Straatsburg. Een absolute aanrader tijdens uw bezoek aan Straatsburg is Palais Rohan, waarin verschillende musea gevestigd zijn zoals het Musée des Beaux-Arts (Museum van Schone Kunsten). Oude meesters als Giotto, Filippino Lippi en Botticelli worden hier tentoongesteld. Bent u een liefhebber van winkelen? Dan bent u in Straatsburg aan het juiste adres. Place des Halles is met haar 120 winkels, 10 restaurants en bars het belangrijkste winkelcentrum van Straatsburg. De ideale stad om te genieten van een heerlijk weekendje weg dus! Afstand over de A2 vanaf Utrecht (via Luik) 561km.
Faciliteiten
Algemeen
Hotel heeft 110 kamers
Geschikt mindervaliden
Lift
Parkeren tegen betaling
Kamer
Geen airconditioning in kamer
Alleen niet roken kamers
Actief & Wellness
Golfbaan binnen 10 km
Populair
Huisdier toegestaan
Max. 1 extra bed mogelijk
WiFi
Gratis extra's
(Stads) Plattegrond
Belangrijk
De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.