Boulevard Victor 1,
75015Parijs,
Frankrijk (Kamers: 130) In het zuidwesten van Parijs op 9 metrohaltes van de Champs Elysées (1 kind gratis)
Median Paris Porte de Versailles is een groot hotel in Parijs. Het hotel is gelegen in het zuidwesten binnen de ringweg rond Parijs, de Boulevard Périphérique (vlakbij afrit Porte de Sèvres). Start de dag met een ontbijt in de eetzaal zodat u genoeg energie heeft om de hele dag op pad te gaan. Als u terugkomt in het hotel komt u in de bar tot rust met een lekker drankje. Het hotel beschikt over een eigen parkeergelegenheid (betaald).
De kamers van Median Paris Porte de Versailles zijn voorzien van telefoon, flatscreen televisie, kluis, draadloos internet (tegen betaling, minibar en badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn.
Vanuit Median Paris Porte de Versailles komt u gemakkelijk bij de bezienswaardigheden van Parijs; metrolijn 8 en verschillende bussen stoppen nabij het hotel. Bezoek Cimetière du Père-Lachaise, de grootste begraafplaats van Parijs met haar prestigieuze graven. Beklim de Eiffeltoren en geniet van een geweldig uitzicht over de stad. Vanuit daar naar de Notre-Dame met haar prachtige architectuur en vervolgens shoppen op Boulevard Haussmann en de Champs-Elysées. Even een dag minder mooi weer? Kies voor één van de musea van Parijs. Het wereldberoemde Louvre, het Centre Pompidou met moderne kunst en het Musée Rodin met kunst van de Franse beeldhouwer Auguste Rodin zijn slechts enkele voorbeelden. Trakteer uzelf ook zeker op een avond Franse 'cuisine' in een restaurant.
Faciliteiten
Algemeen
Hotel heeft 130 kamers
Bar
Geschikt mindervaliden
Lift
Parkeergarage tegen betaling
Kamer
Kinderen t/m 11 jaar gratis
Populair
Huisdier toegestaan
Max. 1 extra bed mogelijk
WiFi
Belangrijk
De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.