|
|
|
Als u natuur en cultuur wilt combineren is het sfeervolle Hotel Umberto in
het Gelderse Wijchen een aanrader. In de gemoedelijke ambiance van restaurant Umberto geniet u van heerlijke, door de verschillende seizoenen geïnspireerde gerechten. Het hotel beschikt verder over een bar en eigen parkeergelegenheid.
De ruime kamers, voorzien van bad of douche, zijn verzorgd ingericht.
Hotel Restaurant Umberto is een ideale uitvalsbasis om de prachtige natuur van het land van Maas en Waal te verkennen. Uw wandel- of fietstocht voert u langs kerkdorpen en statige kastelen. Of breng een bezoek aan Nijmegen waar u behalve monumentale gebouwen en bezienswaardige musea ook luxe winkels en gezellige terrasjes vindt.
|
|
||||||
| De kamerfoto's geven een algemene indruk, uw kamer kan hiervan afwijken. | |||||||
| Laagste prijs |
Hier geven onze gasten hun beoordeling over het verblijf in Hotel Restaurant Umberto
92% van de gasten raadt Hotel Restaurant Umberto aan
|
|||||||||||||||
| Beoordeeld door Anoniem | Stel (50+) | 24 juli 2010 | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Beoordeeld door Immanuel | Gouda | Stel (50-) | 2 juli 2010 | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Hotel heeft 3 sterren, maar doet niet veel onder van een 4 sterren hotel. Wij hebben ons laten verrassen door de chef en hebben overheerlijk gegeten. Mocht u hier een keer verblijven is het zeker aan te raden om de chef u te laten verrassen met zijn kunsten. | |||||||||||||||
| Beoordeeld door m. de lat | hengelo ov | Gezelschap vrienden/familie | 26 juni 2010 | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||