NH Atlantic Den Haag ****
Deltaplein 200
2554 EJ Kijkduin, Nederland
152 kamers
NH Atlantic Den Haag is uniek gelegen direct aan zee in de familiebadplaats Kijkduin. Het luxe hotel ligt op een kwartiertje rijden van het centrum van Den Haag en het centrum van Scheveningen. Het hotel beschikt over diverse faciliteiten, zoals een overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad en solarium. Ook is een La Prairie beauty arrangement mogelijk en kunt u genieten van de rustgevende en veelzijdige La Prairie Beauty Salon in het hotel. Voor een drankje neemt u plaats op het zomerterras en dineren of lunchen doet u in het aangrenzende restaurant Gusto. Hier worden internationale siezoensgerechten en verse vis gerechten geserveerd. Tevens heeft u de mogelijkheid om fietsen en scooters te huren. In de lobby en in het restaurant kunt u gebruik maken van gratis draadloos internet. Dankzij een samenwerkingsverband tussen het hotel en de Zandacademie heeft u de mogelijkheid om deel te nemen aan unieke workshops voor het maken van
De Comfort kamers van NH Atlantic Den Haag zijn voorzien van telefoon, televisie met pay-tv, wekker, radio, bureau, zitgedeelte, minibar,
koffie- en theefaciliteiten, airconditioning, balkon met zitje en badkamer met bad, douche, toilet en föhn. De Deluxe kamers zijn ruimer en naast alle faciliteiten van de Comfort kamer extra ingericht met kingsize bed, magnetron en dubbele wastafels.
NH Atlantic Den Haag is uiteraard de perfecte locatie voor de strandliefhebber. U stapt zo het brede zandstrand op van de badplaats Kijkduin waar u heerlijk kunt uitwaaien en 's zomers heerlijk kunt zonnebaden. Het uitgestrekte duingebied, de sfeervolle boulevard met diverse restaurants en het nabijgelegen winkelcentrum maken uw ontspannen verblijf compleet. U kunt er uiteraard ook voor kiezen om met de auto, fiets of tram een dagje naar Den Haag te gaan. Hier vindt u genoeg winkels om uren te shoppen. Er zijn bovendien interessante musea, zoals bijvoorbeeld het Fotomuseum of het Mauritshuis. Of breng een bezoek aan het Vredespaleis, Museon Panorama Mesdag of Madurodam.
Foto's NH Atlantic Den Haag
Beschikbaarheid NH Atlantic Den Haag
Details NH Atlantic Den Haag
- Bar
- Bewust op reis accommodatie
- Draadloos internet
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Lift
- Parkeren tegen betaling
- Restaurant
- Airconditioning in kamer
- Kinderen t/m 11 jaar gratis
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- Beauty center
- Fietsverhuur
- Golfbaan binnen 10 km
- Sauna
- Solarium
- Zwembad binnen
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- De toeristenbelasting van EUR 3,81 p.p.p.n. dient ter plaatse betaald te worden.
- Parkeren op eigen terrein EUR 12,- per nacht.
- 1 kind tot 12 jaar kan gratis op de kamer van de ouders verblijven.
- Het zwembad heeft op woensdag en vrijdag aangepaste openingstijden en op zaterdag is het zwembad geopend vanaf 10:00 uur. Voor de exacte openingstijden kunt u contact opnemen met het hotel.
- Badjassen zijn te huur voor EUR 3,50 per badjas.


