Golden Tulip Victoria ****
Woeste Hoefweg 80
7351 TP Hoenderloo, Nederland
110 kamers
Golden Tulip Victoria ligt vlakbij Hoenderloo op slechts 35 minuten rijden van Utrecht, op een landgoed van 14ha met fraai aangelegde wandelpaden en tuinen. Dit prachtige hotel beschikt over een sfeervol restaurant, een serre met open haard en een bar met twee bowlingbanen. Ontspanning vindt u in het zwembad, de fitness en de sauna. Het zwembad is kostenloos gebruik van te maken en er is gratis parkeergelegenheid aanwezig.
De kamers van Golden Tulip Victoria bevinden zich in appartementen rondom het hoofdgebouw. Deze zijn voorzien van televisie, telefoon, draadloos internet, bureau en een zitje. De badkamer beschikt over een douche en toilet. Op aanvraag zijn er kamers met bad beschikbaar.
De Veluwe is in ieder jaargetijde een aanrader. Golden Tulip Victoria is uitermate geschikt als uitvalsbasis voor een ontdekkingsreis door Nationaal Park de Hoge Veluwe. Wandel- en fietsliefhebbers komen hier volop aan hun trekken. Cultureel geïnteresseerden nemen er een kijkje in het Kröller-Müller Museum of Jachthuis St. Hubertus. Of bezoek het Nederlands Elektriciteits Museum en Radio Museum in Hoenderloo. Met haar ligging tussen Arnhem en Apeldoorn is het hotel zowel met de auto als het openbaar vervoer goed te bereiken.
Foto's Golden Tulip Victoria
Beschikbaarheid Golden Tulip Victoria
Details Golden Tulip Victoria
- Bar
- Betalen bij aankomst hotel
- Draadloos internet
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Maximaal 2 extra bedden mogelijk
- Alleen niet roken kamers
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- Bowlingbaan
- Fietsverhuur
- Fitness
- Golfbaan binnen 10 km
- Sauna
- Tennisbaan buiten
- Zwembad binnen
- Zwembad buiten
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- De kamers liggen verspreid over het terrein. De kamers zijn standaard voorzien van een douche. Toeslag kamer met bad EUR 10,- per nacht.
- Gebruik van de sauna kost EUR 15,- per uur.
- Gebruik van de bowlingbaan kost EUR 15,- per uur.
- Gebruik van de tennisbaan kost EUR 15,- per uur.
- Een suite of een Executive Suite is op aanvraag mogelijk. De toeslag voor een suite bedraagt EUR 25,- per nacht. De toeslag voor een Executive Suite bedraagt EUR 50,- per nacht.
- Draadloos internet in het gehele hotel
- Wandelroute
- Fietsroute
- Parkeren


