Hampshire City Hotel - Hengelo ****
Hofstedestraat 50
7551 DG Hengelo, Nederland
100 kamers
Hampshire City Hotel - Hengelo ligt zeer gunstig in het centrum van Hengelo, op een steenworp afstand van het centraal station. Genieten van een hapje of een drankje doet u in het stijlvolle café. Het hotel is modern en verrassend ingericht. Uniek zijn de verdiepingen die elk een verschillende stijl hebben.
De ruime kamers van Hampshire City Hotel - Hengelo zijn voorzien van een wekkerradio, kluis, internet en koffie- en theefaciliteiten. De royale badkamer heeft een douche, toilet en een föhn. In de meeste badkamers is eveneens een apart bad.
Vanuit het Hampshire City Hotel - Hengelo verkent u Hengelo gemakkelijk. Hengelo beschikt over een aantal interessante musem waaronder Het Twents Techniekmuseum. Hier ontdekt u op interactieve wijze meer over de Twentse industrie, het verleden, het heden en de toekomst. Verder vindt u in Hengelo een bioscoop, een theater en diverse expositieruimtes voor beeldende kunst. De omgeving van Hengelo biedt rust, mooie natuur en schilderachtige dorpjes. Er zijn prachtige wandel- en fietsroutes in de nabije omgeving van Eden Star Hotel, zoals in de Houtmaat en bij het Lonnekermeer. Verder zijn de plaatsjes Ootmarsum, Delden en Borne een bezoek waard. Universiteitsstad Enschede met talrijke gezellige cafés, restaurants en een levendig uitgaansleven ligt ook vlakbij.
Beschikbaarheid Hampshire City Hotel - Hengelo
| Juni
|
Juli
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Details Hampshire City Hotel - Hengelo
- Bar
- Betalen bij aankomst hotel
- Geschikt mindervalide
- Huisdier niet toegestaan
- Lift
- Parkeren tegen betaling
- Restaurant
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Alleen niet roken kamers
- Fietsverhuur
- Golfbaan binnen 10 km
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- De toeristenbelasting dient bij aankomst betaald te worden. EUR 0,61 per persoon per nacht.
- Parkeren in de parkeergarage tegenover het hotel EUR 13,00 per 24 uur.
- Het hotel beschikt over gratis wired internet.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Op zondag is het restaurant gesloten.


