Hotel de Bosrand ***
Bosrand 28
6718 ZN Ede, Nederland
44 kamers
Hotel de Bosrand ligt aan de rand van Ede, op de grens van de ongerepte Veluwe. Het hotel beschikt over een uitstekend restaurant, een internetcafé en een terras. Voor ontspanning kunt u gebruik maken van het poolbiljart of de naastgelegen tennisbanen (tegen betaling). Er is tevens gratis parkeergelegenheid aanwezig.
De kamers van Hotel de Bosrand zijn voorzien van een telefoon, televisie, gratis draadloos internet, wekservice en badkamer douche en toilet.
Wie even wil bijkomen in een bosrijke omgeving zit prima in Hotel de Bosrand. Wat dacht u van een fiets- of wandeltocht in Nationaal Park de Hoge Veluwe? Met een tussenstop in het Kröller-Müller Museum of het Museonder geeft u uw uitje een cultureel tintje. De gezellige winkelstraten van Ede en Arnhem, die op maar 15 minuten rijden liggen, zijn een uitdaging voor winkelliefhebbers.
Beschikbaarheid Hotel de Bosrand
Details Hotel de Bosrand
- Bar
- Betalen bij aankomst hotel
- Draadloos internet
- Huisdier niet toegestaan
- Lift
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Alleen niet roken kamers
- Fietsverhuur
- Tennisbaan buiten
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- De toeristenbelasting bedraagt EUR 1,50 per persoon per nacht en dient ter plaatse betaald te worden.
- Om ervoor te zorgen dat er iemand aanwezig is om u te verwelkomen in het hotel verzoeken wij u minimaal één dag van te voren uw verwachte aankomsttijd door te geven aan het hotel.
- Op zondag is het restaurant gesloten.
- Indien u een treinarrangement boekt zijn de bijbehorende treinkaarten op zaterdag of zondag de gehele dag geldig. Van maandag t/m vrijdag zijn deze vanaf 09.00 tot 04:00 uur de daaropvolgende dag geldig.


