Van der Valk hotel de Biltsche Hoek ****
De Holle Bilt 1
3732 HM De Bilt, Nederland
102 kamers
Van der Valk hotel de Biltsche Hoek is gelegen in De Bilt, op 15 autominuten van Utrecht. Het grote hotel beschikt over een restaurant, een sfeervolle serre en bar en een overdekt zwembad. Tevens maakt u gratis gebruik van de parkeergelegenheid.
De kamers van Van der Valk hotel de Biltsche Hoek zijn voorzien van een telefoon, televisie, internetaansluiting, kluis en een badkamer met bad, douche en toilet.
Van der Valk hotel de Biltsche Hoek is vlakbij de mooie Houdringhe bossen en het Panbos gelegen, op een steenworp afstand van de gezellige winkelstad Utrecht. De veelzijdige omgeving biedt voor ieder wat wils. In Utrecht kunt u heerlijk slenteren over de beroemde voetgangerskades of een museum bezoeken zoals het Nederlands Spoorwegmuseum, het Aboriginal Art Museum of het Centrum Beeldende Kunst. Uiteraard kunt u ook lekker luieren en genieten in één van de talloze cafés en restaurantjes op de oude grachten.
Foto's Van der Valk hotel de Biltsche Hoek
Beschikbaarheid Van der Valk hotel de Biltsche Hoek
Details Van der Valk hotel de Biltsche Hoek
- Betalen bij aankomst hotel
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Kinderen t/m 11 jaar gratis
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Maximaal 2 extra bedden mogelijk
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- Fietsverhuur
- Golfbaan binnen 10 km
- Zwembad binnen
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 11.00 uur.
- Het hotel beschikt uitsluitend over tweepersoonskamers met 2 aparte bedden.
- Indien u een treinarrangement boekt zijn de bijbehorende treinkaarten op zaterdag of zondag de gehele dag geldig. Van maandag t/m vrijdag zijn deze vanaf 09.00 tot 04:00 uur de daaropvolgende dag geldig.


