Hotel de Wielingen ****
Kanaalweg 1
4506 KN Cadzand, Nederland
48 kamers
Hotel de Wielingen is fantastisch gelegen bovenop een duin, direct aan het Noordzeestrand van Cadzand. Neem een duik in het verwarmde binnenzwembad, ontspan in de sauna of neem plaats op het beschutte terras van de brasserie, genietend van een drankje in de avondzon. Voor een uitgebreid diner neemt u plaats in het sfeervolle restaurant en kies uit de Zeeuwse, Belgische en Franse specialiteiten. Het hotel beschikt over gratis parkeergelegenheid.
De kamers landzijde van Hotel de Wielingen zijn voorzien van telefoon, televisie met videokanaal, airconditioning, broekpers, kluis, minibar en badkamer met douche, föhn en toilet.
Voor een uitwaaiuitje zit u hier zeker goed in Hotel de Wielingen. Relaxen in de zon, wandelen langs de vloedlijn of door de duinen - een heerlijk vooruitzicht. Een andere manier om de natuur te verkennen is per paard; in en om Cadzand vindt u diverse maneges waar paarden te huur zijn of waar u zich kunt inschrijven voor een tocht onder leiding van een gids. Daarnaast heeft u tal van mogelijkheden voor uitstapjes in de omgeving. Op circa 13km van het hotel kunt u het Breskens Visserijmuseum bezoeken en zich verdiepen in de geschiedenis van de visserij. Of plan een dagje naar de chique Belgische badplaats Knokke of historisch Brugge met haar monumentale panden, levendige pleinen en een keur aan uitgaansgelegenheden.
Beschikbaarheid Hotel de Wielingen
| Mei
|
Juni
|
Juli
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Augustus
|
September
|
Oktober
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Details Hotel de Wielingen
- Bar
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Lift
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- Beauty center
- Golfbaan binnen 10 km
- Sauna
- Solarium
- Zwembad binnen
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 11.00 uur.
- Het hotel beschikt uitsluitend over tweepersoonskamers met 2 aparte bedden.
- De sauna kost EUR 7,50 per uur.


