Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest ***
Hendrikje Stoffelstraat 60
1058 EV Amsterdam, Nederland
90 kamers
Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest is gelegen aan de westkant van Amsterdam, vlakbij de ring A10. Het is een prima hotel om Amsterdam te verkennen. In het hotel is een restaurant en een bar aanwezig zodat u na een volle dag het hotel niet meer uit hoeft. In de lobby staat een computer met gratis internet tot uw beschikking.
De kamers van Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest zijn voorzien van aparte bedden, televisie, telefoon, modemaansluiting, airconditioning, wekkerradio, kluis, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche en toilet.
Op loopafstand van Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest stapt u zo op de tram voor een ritje naar het centrum van Amsterdam. Binnen 10 minuten arriveert u op het Leidseplein, de ultieme plek om een terrasje te pakken, te dineren en het nachtleven in te duiken. Even verderop vindt u het Museumplein waarop de wereldberoemde Van Gogh Museum en het Rijksmuseum gehuisvest zijn. Vanuit het Museumplein is het winkelgebied rond de Kalverstraat goed bereikbaar te voet of per tram. Neem de tijd om de prachtige grachtenpanden te bewonderen, ontdek de meest uiteenlopende winkels in de volksbuurt Jordaan of loop eens bij een antiquair binnen. Met een etentje in een van de vele restaurants maakt u uw dag compleet.
Foto's Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest
Beschikbaarheid Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest
Details Bastion Hotel Amsterdam/Centrum-Zuidwest
- Bar
- Draadloos internet
- Huisdier niet toegestaan
- Lift
- Parkeren tegen betaling
- Restaurant
- Airconditioning in kamer
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 12.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- Het bedrag op de bevestiging betreffende de toeristenbelasting kan afwijken van de werkelijke prijs die in het hotel betaald moet worden. De toeristenbelasting in Amsterdam bedraagt ca. 5% over de kamerprijs.
- Parkeren EUR 15,- per dag.
- Gebruik voor de juiste routebeschrijving het adres Nachwachtlaan 11, 1058 EV Amsterdam.
- Hotel beschikt over een rokerslounge met LCD televisie, airconditioning en ontspannende lounge stoelen.
- De bar sluit om 23.30 uur.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Op aanvraag is een babybed bijplaatsen mogelijk. U kunt dit bij de opmerkingen aangeven en Weekendjeweg.nl zal dit dan aanvragen bij het hotel.


