Adagio City Aparthotel Caen Centre ***
Quai Eugene Meslin 1
F-14000 Caen, Frankrijk
92 kamers
Adagio City Aparthotel Caen Centre is een nieuw toeristisch appartementencomplex in het centrum van Caen. Deze Noordfranse stad ligt in Normandië. De opening van het complex heeft in september 2011 plaatsgevonden. De appartementen bieden de nodige voorzieningen om het ontbijt, de lunch en het diner te bereiden en te nuttigen. In het complex heeft u toegang tot de fitnessruimte, een ideale mogelijkheid om uw conditie op peil te houden terwijl u vakantie viert. Verder beschikt het aparthotel over betaalde parkeergelegenheid en draadloos internet.
De appartementen van Adagio City Aparthotel Caen Centre beschikken over een televisie, telefoon, gratis draadloos internet, airconditioning, bureau, zitje, kluis, volledig uitgeruste keuken en badkamer met bad of douche, föhn en toilet.
Adagio City Aparthotel Caen Centre ligt gunstig in het centrum en vlakbij het treinstation van Caen. In deze stad, waar een rijke historie en moderne architectuur samengaan, valt een hoop te bekijken. Uit de tijd van Willem de Veroveraar stammen zowel de mannen- als de vrouwenabdij en het kasteel, waar tegenwoordig het Museum voor Schone Kunsten is gevestigd. Waar u ook niet omheen kunt tijdens uw bezoek aan deze streek is de invloed van de Tweede Wereldoorlog. In het Memorial van Caen staat de Slag van Normandië centraal. Caen is tevens een stad waar u uitgebreid kunt shoppen met tussendoor een lekkere lunch op een terras. Ontspanning vindt u in de enorme plantentuin en natuurlijk op de stranden die op 30 minuten rijden liggen. Afstand vanaf Utrecht: 636km.
Beschikbaarheid Adagio City Aparthotel Caen Centre
| Mei
|
Juni
|
Juli
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Augustus
|
September
|
Oktober
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Details Adagio City Aparthotel Caen Centre
- Draadloos internet
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Lift
- Parkeren tegen betaling
- Airconditioning in kamer
- Alleen kamers met 2 aparte bedden
- Fitness
- Golfbaan binnen 10 km
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 14.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- Parkeren EUR 5,- per 24 uur.
- De toeristenbelasting bedraagt EUR 0,80 per persoon per nacht en dient ter plaatse betaald te worden.
- Het is enkel mogelijk een babybed bij te plaatsen.
- Het hotel beschikt niet over een restaurant.
- Voor deze accommodatie geldt dat u de betaling voldoet bij het maken van de reservering. Kosteloos annuleren of wijzigen is niet mogelijk. In het geval van annulering of wijziging is het totale reserveringsbedrag verschuldigd, behalve indien u een annuleringsverzekering heeft afgesloten en uw annulering voldoet aan een in de polisvoorwaarden vermelde reden.
- Draadloos internet
- Fitness


