Hilton Bonn ****
Berliner Freiheit 2
53111 Bonn, Duitsland
252 kamers
Hilton Bonn ligt midden in het centrum van Bonn en aan de Rijn. Dit luxe hotel beschikt over een sauna, binnenzwembad, fitness en (tegen betaling) een solarium. 's Avonds dineert u in het moderne, stijlvolle Seasons restaurant. Hier heeft u de keuze uit verschillende internationale gerechten. Houdt u meer van de mediterrane keuken, dan kiest u voor het fris ingerichte restaurant L'Olivia. Later op de avond nuttigt u een drankje in de moderne Kennedy Bar. Ook is er een parkeergarage beschikbaar (tegen betaling).
De kamers van Hilton Bonn zijn ingericht met lichte kleuren en beschikken over telefoon, televisie met videokanaal, airconditioning, zitje, kluisje, minibar, bureau en een badkamer met bad en douche, toilet en föhn. Draadloos internet is aanwezig (tegen betaling).
Hilton Bonn ligt op 300 meter afstand van de Rijnhaven Köln-Düsseldorfer. Hier kunt u het hele jaar door boottochten maken. In de stad Bonn is het Beethovenhaus gevestigd, het geboortehuis van Beethoven. In dit museum komt u meer te weten over het leven van deze componist. Kunstmuseum Bonn is ook zeker een bezoek waard. Hier ligt de nadruk vooral op het Rheinische Expressionisme en de kunst van na de Tweede Wereldoorlog. Op 25km ligt het mooie Keulen, de vierde stad van Duitsland. Keulen is rijk aan theaters, musea en uitgaansgelegenheden. Tevens is hier een imposant bouwwerk te bewonderen: de Dom van Keulen. Afstand vanaf Utrecht: 252km.
Beschikbaarheid Hilton Bonn
Details Hilton Bonn
- Bar
- Draadloos internet
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Lift
- Parkeergarage betaald
- Restaurant
- Airconditioning in kamer
- Alleen niet roken kamers
- Fitness
- Golfbaan binnen 10 km
- Sauna
- Zwembad binnen
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 14.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- Bij aankomst in het hotel dient u een borg te betalen van EUR 50,- per kamer per nacht. Deze borg kunt u voldoen middels een garantie op uw credit card of met contant geld.
- Parkeren in parkeergarage van het hotel, EUR 28,- per 24 uur.
- Het is niet mogelijk om een extra bed bij te plaatsen.
- Bij winters weer zijn in veel landen waaronder Duitsland winterbanden verplicht. Het niet gebruiken van winterbanden (en/of sneeuwkettingen) kan niet alleen een boete tot gevolg hebben, maar is bij schade ook van invloed op uw aansprakelijkheid. Informeer naar de richtlijnen bij uw eigen autoverzekering voordat u op reis gaat.
- In een aantal Duitse steden is het verplicht uw auto van een milieusticker te voorzien. Rijdt u door een Umweltzone zonder sticker, dan loopt u het risico op een boete. Niet alle auto's komen in aanmerking voor een milieusticker. Raadpleeg voor het reserveren http://www.milieusticker.eu .
- (Stads) plattegrond
- Zwembad
- Sauna
- Fitness
- Gebruik van badjas en slippers
Beoordelingen Hilton Bonn
Tip: Naast de bekende musea, Beethovenhuis is een bezoek aan Bruhl aan te bevelen. Gemakkelijk bereikbaar per trein. Vraag naar een groepsticket.


