Royal Windsor Hotel Grand Place *****
Rue Duquesnoy 5
B-1000 Brussel, België
266 kamers
Royal Windsor Hotel Grand Place heeft een buitengewoon aantrekkelijke ligging in het centrum van Brussel, vlakbij de Grote Markt. Bovendien staat dit luxueuze hotel garant voor een vorstelijk verblijf. Het hotel beschikt over de Waterloo Bar en de in koloniale sfeer ingerichte brasserie Chutney's. Lekker swingen tot in de kleine uurtjes? Leef u uit in Duke's Nightclub. Wie juist wil relaxen kiest voor de fitness of de sauna. Handig: uw hotel beschikt over een parkeergarage (betaald).
De stijlvol ingerichte kamers van Royal Windsor Hotel Grand Place combineren historische charme met alle moderne comfort zoals airco, minibar, kluis, draadloos internet en een marmeren badkamer met bad, aparte douche en toilet.
Brussel heeft vele gezichten, die u ontdekt tijdens een verblijf in Royal Windsor Hotel Grand Place. Als geen andere stad heeft deze stad alles voor de culinaire genieter: van klassieke restaurants tot wereldkeuken - kiest u maar. Cultuurliefhebbers kunnen er tal van bezienswaardige bouwwerken en constructies bewonderen. Het Atomium en de fraaie gebouwen van de beroemde architect Victor Horta zijn hiervan slechts enkele voorbeelden. Last but not least is de Belgische hoofdstad een uitgelezen bestemming voor shopfanaten.
Foto's Royal Windsor Hotel Grand Place
Beschikbaarheid Royal Windsor Hotel Grand Place
| Februari
|
Maart
|
April
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Mei
|
Juni
|
Juli
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Details Royal Windsor Hotel Grand Place
- Bar
- Betalen bij aankomst hotel
- Draadloos internet
- Huisdier toegestaan
- Lift
- Parkeergarage betaald
- Restaurant
- Airconditioning in kamer
- Kinderen t/m 11 jaar gratis
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Fitness
- Sauna
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 14.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur.
- Bij aankomst in het hotel wordt EUR 50,- per persoon per nacht als borg gevraagd.
- Parkeren in openbare parkeergarage EUR 25,- per 24 uur.
- Bij dit hotel kan 1 kind tot 12 jaar gratis op de kamer van de ouders verblijven.
- Wandelroute
- (Stads)plattegrond
- Sauna
- Fitness


