Campanile Hotel Brugge ***
Jagersstraat 20
B-8200 Brugge, België
56 kamers
Campanile Hotel Brugge ligt in een rustgevende omgeving in de Belgische stad Brugge. Direct voor het hotel bevindt zich een bushalte. Met de bus bent u binnen 10 minuten op de Markt (centrum Brugge). Voor een afwisselend verblijf bent u in deze stad aan het juiste adres. Het hotel beschikt over een bar en restaurant waar u aan kunt schuiven voor het ontbijt, lunch en diner. In het gehele hotel maakt u gebruik van draadloos internet en er is gratis parkeergelegenheid.
De kamers van Campanile Hotel Brugge zijn voorzien van een televisie, telefoon, airconditioning en een badkamer met bad, douche, toilet en föhn. Tevens kunt u gebruik maken van koffie- en theefaciliteiten.
Vanuit Campanile Hotel Brugge bent u slechts 500m verwijderd van het Boudewijn Seapark. Dit is het ideale uitje voor met het gezin. Zoals eerder gezegd ligt op 2km het centrum van Brugge. Alleen al tijdens een wandeling door deze historische binnenstad met haar verborgen Begijnhof en de indrukwekkende facades op de Markt komt u ogen tekort. Geniet in een café van de charme van het "Venetie van het noorden" of trakteer uzelf op een etentje in een van de vele (vis)restaurants. Zin om eens heerlijk uit te waaien? De Belgische zandstranden zijn gemakkelijk met de auto te bereiken. Op slechts 22km ligt de badplaats Knokke. Afstand vanaf Utrecht: 235km via de A27.
Foto's Campanile Hotel Brugge
Beschikbaarheid Campanile Hotel Brugge
Details Campanile Hotel Brugge
- Bar
- Betalen bij aankomst hotel
- Geschikt mindervalide
- Huisdier toegestaan
- Parkeren gratis
- Restaurant
- Alleen niet roken kamers
- De belangrijke informatie van de hotels en accommodaties kan datum of aanbieding gebonden zijn. Kiest u daarom eerst een datum voor aankomst in het weekend of doordeweeks.
- Aankomst vanaf 15.00 uur / Vertrek voor 12.00 uur. Aankomst mogelijk tot ten laatste 23.00 uur. Bij late aankomst tussen 19.00 uur en 23.00 uur dient u het hotel telefonisch te contacteren.
- Indien u later dan 19.00 uur verwacht aan te komen, dient u contact met het hotel op te nemen.
- Ter plaatse dient u de toeristenbelasting van EUR 2,- p.p.p.n. te voldoen.


